...

Upoważnienie do Wyjazdu Samochodem Za Granicę Wzór PDF DOCx.

Artykuł zawiera do pobrania, na końcu treści, upoważnienie do wyjazdu pożyczonym samochodem za granicę, w formatach docx. oraz pdf.

Upoważnienie do Wyjazdu Samochodem Za Granicę Wzór PDF DOCx.

Upoważnienie do przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej podpisany przez właściciela pojazdu to ostatnio bardzo pożądany dokument. Jest on często niezbędny w krajach znajdujących się poza Unią Europejską. Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na taki dokument, to w przeważającej części potrzebują go osoby udające się nieswoim samochodem na Ukrainę.

Spowodowane jest mnogością przekroczeń ukraińskiej granicy zarówno przez obywateli Polski, jak i Ukrainy, a także tamtejszymi przepisami, wyraźnie wskazującymi potrzebę posiadania upoważnienia przez osobę inną niż właściciel pojazdu. Należy także pamiętać o tym, że przepisy te dotyczą również osób najbliższych, np. dziecka czy współmałżonka. Dzięki naszemu wzorowi taka procedura będzie dla Państwa łatwiejsza i znacznie szybsza. Wypełniając powyższe upoważnienie, muszą Państwo poświadczyć podpis u notariusza. Koszt jednego podpisu wynosi 24,60 zł brutto. Po załatwieniu formalności u notariusza, należy udać się do tłumacza przysięgłego języka kraju, do którego Państwo wjeżdżają i przetłumaczyć powyższe upoważnienie.

Pobierz upoważnienie do wyjazdu pożyczonym samochodem za granicę w trzech formatach odt. docx, jak również pdf:

Pobierz: upoważnienie do wyjazdu pożyczonym samochodem za granicę pdf
Wzr-upowanienie-do-przejazdu-przez-granice.pdf – 114 KB

Powyżej zamieszczony format PDF wzoru, gwarantuje, że wydruk nie będzie różnił się od zamieszczonego na stronie wzoru, jednakże edycja pliku PDF możliwa jest wyłącznie w specjalnych programach.

Pobierz: upoważnienie do wyjazdu pożyczonym samochodem za granicę docx.
Wzr-upowanienie-do-przejazdu-przez-granice.docx – 32 KB

Plik w formacie docx. pozwoli nam edytować wzór, powinniśmy jednak uważać przy drukowaniu pliku i sprawdzić podgląd wydruku, czy będzie on poprawny.

Potrzebujesz pomocy? Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z formularza poniżej i zadaj nam pytanie!

    Zapoznaj się z innymi naszymi artykułami:

    Przepisy dotyczące pełnomocnictwa art. 98-101 kodeksu cywilnego.

    Proszę podziel się linkiem :)

    Zostaw Komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.